KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į NEMOKAMAS DIENOS STOVYKLAS, vyksiančias rugpjūčio 21-25 dienomis Zarasų Fausto Latėno meno mokykloje ir Dusetų meno skyriuje

Rugpjūčio 21 – 25 dienomis Zarasų Fausto Latėno meno mokykloje vyks smagios dienos stovyklos kūrybingiems 9-16 metų vaikams, kviečiame registruotis jau dabar. Renkamos 4-ios grupės (iki 15 vaikų kiekvienoje): viena grupė Dusetose (mišri) ir trys grupės Zarasuose (muzikos, dailės ir šokio). Dalyvauti nemokamai gali ne tik meno mokyklą lankantys vaikai, bet ir visi Zarasų raj. gyvenantys (deklaravę gyvenamąją vietą) moksleiviai nuo 9 iki 16 metų.

Užsiėmimai, žygiai ir ekskursijos vyks nuo 10 val. iki 15 val. (kai kuriomis dienomis ilgiau, tėvus informuosime), grupių vadovai – Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos mokytojai. Dalyviai kartu žais, kurs, iškylaus, išbandys įvairias pasirinktų menų technikas arba mokysis šokio/vaidybos, dalyvaus išvykose ir edukacijose.

Daugiau informacijos ir registracija – mokyklos telefonu 8-385-30579 (darbo valandomis) arba el. paštu info@zmm.lt. Vietų skaičius ribotas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *