Category Archives: Postas

Dainų dainelė 2024

Dainų dainelės nuostatai

1 etapo dalyvio anketa

Miuziklas “Fėjų kalėdos”

SVAJONĖS PILDOSI Mūsų mokyklos administracija ir mokytojai svajojo apie integruotus – teatralizuotus pasirodymus, tapsiančius bendruomenės tradicija, pirmasis puikus MIUZIKLAS įvyko! AČIŪ naujai teatro mokytojai Margaritai, visam Dusetų meno skyriui, vedėjai ir mokytojams ir, žinoma, mūsų draugams – Kultūros centras Dusetų dailės galerija visiems dalyviams ir prisidėjusiems įvairia pagalba – nuo muzikos, šviesų iki kostiumų ir dekoracijų.

Labai myliu ir didžiuojuosi Zarasų Fausto Latėno meno mokykla mano vadovaujamos teatro studijos “Stogas” vaikais. 
🤍🤍🤍 Šiandien pagaliau įvyko mūsų miuziklo “Fėjų Kalėdos” premjera. Man, kaip “šviežiai” teatro mokytojai, buvo gana nemenkas iššūkis parašyti scenarijų miuziklui, bet… Su iššūkiu susitvarkiau, manau gana gerai, nes turėjau daug bendraminčių, kurie prisidėjo prie kiekvieno mano noro 😊🤍 Ačiū visiems, kas buvote šiandien kartu 😊🤍😊🤍😊🤍 P.S. žinoma didžiulė padėka ir visiems šokėjams ir muzikantams už laaaaabai gražius pasirodymus 🤍😊 

Margarita Simokaitytė

Naujas mokyklos vardas ir naujas logotipas

Džiaugiamės nauju mūsų mokyklos įvaizdžiu. Logotipą sukūrė puikus dizaineris Marius Žalneravičius.

Meistriškumo pamokos

Susitikimas su norvegų kompozitore Christine Hals, neįvykęs dėl pavėlavusių skrydžių, perkeltas. Susitiksime nuotoliniu būdu. Pakviesime netrukus. Sekite informaciją. 

Christine kuria muziką filmams, kompiuteriniams žaidimams, dainuoja… Ji papasakos apie savo patirtį kuriant garso efektus žymiajam Disney kompanijos filmui „FROZEN“. Neseniai ji sukūrė muzikinę temą žaidimui League of Legends Champion «Udyr» ir muziką filmui „Narviko mūšis“. Už galimybę dėkojame mūsų draugams Inovatorių slėnis / Innovator’s Valley

 

Metų pradžia

Prasidėjus 2023 metams dvi Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos jaunosios pianistės išvyko į Drezdeną. Čia vyko Tarptautinis instrumentinės muzikos,folkloro bei šokio konkursas ,,Drezdeno žiemos žvaigždės”. Konkurse dalyvavo gausus dalyvių skaičius. Vien tik solistų susirinko per 60. Emilė Maldauskaitė ir Ugnė Kazlauskaitė ( mok. D. Petrašiūnienė) savo konkursinę programą stengėsi atlikti išbaigtai, muzikaliai. Reikli vertinimo komisija, mergaites įvertino 2-omis vietomis. Džiaugėmis puikiais įvertinimais. Po konkurso žavėjomės Drezdeno senamiesčiu, Meissen porceliano muziejaus eksponatais, vakariniu kalėdiniu Varšuvos senamiesčiu, aplankėm Koperniko mokslo centrą. Mergaitėms kelionė ir konkursas tikrai paliko puikų įspūdį.

Fortepijono mokytoja ekspertė Danguolė Petrašiūnienė